Gratulujeme! Jste už jen jeden krok od řešení...

Vaše témata jsou řešitelná 
pomocí transformačního koučování

Využijte příležitosti získat 4 koučovací setkání zdarma
 a potvrďte si účinek díky vlastní zkušenosti.

Není třeba mít předchozí zkušenost s koučem.

Registrujte se zeleným tlačítkem níže.

Pozor! Máme omezený počet míst!
Nabídka platí pouze do zaplnění kapacity!

Počet zbývajících míst zdarma:  0 

V případě, že jsou všechna volná místa zaplněna, 
můžete využít naší placené nabídky za zvýhodněnou cenu


Jak to funguje?

Získáte až 4 koučovací setkání bezplatně. Spolupráci můžete kdykoliv ukončit. Pokud vám pomůžeme, můžete pokračovat za výhodných podmínek. Rozhodnutí je zcela na vás. 

Věříme, že budete mít tak dobrou zkušenost, že pro vás případné pokračování ve spolupráci bude jasnou volbou. Pokud ne, rozloučíme se jako přátelé.

Váš kontakt je u nás v bezpečí. Nezasíláme spam, z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Co zažili lidé před vámi?

V této audio nahrávce sdílí příběhy 25 klientů,  kteří jsou součástí tohoto programu. 
Každé sdílení je cca 60 vteřin, přehrajte si alespoň některé a poslechněte si, co řekli.

Tento krok je důležitý - "proklikejte" si tuto nahrávku:

Pro koho je tento program vhodný?

Tento program je pro vás pokud se chcete posouvat a máte zájem růst.
Jestliže se věnujete vlastnímu rozvoji a ještě jste nevyzkoušel koučování,
toto může být vhodná příležitost si udělat vlastní zkušenost a nic neriskovat.

Chcete
... zažít posun ve svém životě, práci, vztazích nebo podnikání?
... získat nové nebo lepší výsledky?
... zvládnout obtížnou situaci nebo výzvu?
... si splnit nějaký cíl, který se vám zatím nepodařilo splnit?
... vyzkoušet nový způsob rozvoje a jste ochoten experimentovat?

Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených vět odpověděl ANO, tento program je pro vás vhodný.

Transformace? Co to je?
Transformace je proměna. Některé transformace si nevybíráte, jsou to například náhlé a nevítané životní události. Jiné transformace jsou naopak žádoucí - jsou to transformace, které si přejeme. 

Při cestě tam, kde jsme nikdy dříve nebyli však zpravidla narazíme na výzvy.
Ať už je to spojeno s dovednostmi, které máme. 
Nebo nás v cestě vpřed brzdí strach, nervozita nebo podvědomé vzorce
...existuje cesta, jak tyto bariéry z cesty odstanit.

Díky transformačnímu koučování můžete ušetřit i roky svého času.
Transformační koučování vám totiž pomůže vyřešit i ty nejzásadnější problémy.
A ještě vás to bude bavit.

Přesvědčte se sami, v tomto programu nic neriskujete. Stačí se registrovat a začínáme.

Jak si představit tento program?
Transformační koučování je o příležitosti dosáhnout vašich cílů a současně o vyřešení problému a výzev. Mnoho lidí oceňuje koučování právě efektivitu a rychlost účinku. První efekty poznáte ihned. 

Koučování je pro lidi, kteří se chtějí posouvat a hledají nové způsoby, jak dosáhnout svých cílů. Pro lidi, kteří chtějí začít žít život podle vlastních představ. Pro ty, kteří chtějí od života víc. Vyřešení stávájících problémů je obvyklým začátkem koučování.

Bude mi kouč radit?
Nebude. Koučovací setkání je profesionální, zvídavé, kreativní a hlavně nehodnotícíKouč vám nebude radit. Kouči používají koučovací metody založené na konverzaci.  Základem je důvěra a důvěrnost. Kouči dodržují etický kodex, jsou vázání mlčenlivostí - ta je podmínkou pro efektivní koučovací vztah. Můžete se tak otevřít a kouči důvěřovat.

Transformační koučování je  tvorba cesty k lepší budoucnosti. Představte si sérii setkání, která vás budou bavit a zároveň ucítíte znatelný posun. 


Co program Transformační Koučování přinese do vašeho života?

Přínosy jsou velmi individuální, klienti je však vnímají jako velmi důležité. Koučování přináší to, co jinde nenajdete. Například: 
  • Důležitá uvědomění a zajímavé AHA momenty
  • Cestu k lepším výsledkům beze stresu
  • Zvládnutí obtížných situací s lehkostí
  • Zlepšení komunikačních dovedností
Zkušenosti našich klientů
Pouze do zaplnění kapacity

Počet zbývajících míst:  0


Jak to funguje?

Získáte 4 koučovací setkání bezplatně. Spolupráci můžete kdykoliv ukončit. Pokud vám pomůžeme, můžete pokračovat za výhodných podmínek. Rozhodnutí je zcela na vás. 

Váš kontakt je u nás v bezpečí. Nezasíláme spam, z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Transformační Koučování: 
Co to je?
Transformační koučování je
Hluboký osobní vztah (1),
ve kterém kouč vede odhodlaného hráče (2)
k tomu, aby hrál lépe pro své Sny (3), aby se stal další verzí sebe sama prostřednictvím proaktivní společné tvorby (5)  a provázeného praktikování (6)

Někteří lidé mají představu, že kouči s tebou mluví, aby ti pomohli vyřešit tvé problémy.  Jiní si myslí, že kouči zadávají úkoly. Mnoho lidí se chybně domnívá, že kouči dávají rady.
Takhle to není. Ne u nás.

Transformační Koučování není o problémech nebo úkolech, protože život není jen o problémech ani úkolech. Život je o hře pro naše Sny a koučování je o společném praktikování, abychom hráli lépe.

Podívejme se na jednotlivé prvky trochu hlouběji.

1. Hluboký osobní vztah
Koučování je blízký osobní vztah. Tvůj kouč se bude zajímat o tebe jako o člověka a ty se budeš zajímat o svého kouče. Je to něco zcela jiného než představy, které jsme získali o profesionálech průmyslové doby, kteří byli neosobní, robotičtí a příliš vážní.  Zájem je základním elementem zkušenosti s koučem. Kouč je tvým rovnocenným partnerem. Vztah je velmi podobný přátelství.
Koučování je hluboké, protože jde pod povrch životních okolností, do pocitů, emocí, přesvědčení, tužeb, příležitostí, možností, obav, vizí, myšlenek. Proniká do všeho důležitého.

2. ve kterém kouč vede odhodlaného hráče
Koučování NENÍ hierarchické... což je důležitý detail, který prozkoumáme za chvíli.
Provázení dalšího člověka dobrodružstvím je skutečně umění. Není to stejné jaké řídit nebo kontrolovat, ale je to MNOHEM více než pasivní společník.

Přemýšlej o kouči jako o průvodci na cestě hrdiny jako o Obi Wan Kenobim z Hvězdných válek pro Luka Skywalkera.  Jsou na dobrodružné cestě společně, oba se aktivně zapojují. Obi Wan sdílí s Lukem své postřehy,  ALE... Luke se sám rozhoduje o tom, co udělat.

Další způsob, jak o koučování přemýšlet, je sportovní kouč na olympiádě. Každý den je se sportovcem v tréninkovém centru a společně sdílejí jeho Sen. Olympijští sportovci jsou svému kouči hluboce vděční, když získají medaili; sami by to totiž nedokázali. Kouč jim byl stále nablízku na jejich cestě. Nehrál za ně, ale provázel je na jejich cestě k vítězství.

3. k tomu, aby hrál lépe pro své Sny
Hrát lépe je podstatou a smyslem VEŠKERÉHO koučování.

Hravost je skvělá lidská Superschopnost. Pomáhat ti obnovovat a maximalizovat tvou hravost je velkou součástí programu Transformačního Koučování. K tomu se za chvíli dostaneme mnohem hlouběji, protože představa hravosti ti možná právě teď vrtá hlavou.

4. aby se stal další verzí sebe sama
Tady se dostáváme k Transformaci!
Koučování se vždy pohybuje po paralelních kolejích.  Jeden okruh je zaměřen na vnější zkušenost s tím, co společně vytváříš a uskutečňuješ ve světě kolem sebe. Další okruh je zaměřen na tvoje vnitřní prožívání růstu a stávání se; zejména na to, jak se stát další / lepší verzí TEBE, která může žít Sen, který si pro sebe představuješ. Stávání se je o tom, že se cítíš schopnější, sebevědomější a svobodnější, abys mohl plně vyjádřit sám sebe.
Máš v sobě Superschopnosti, které si právě teď pravděpodobně ani neuvědomuješ. Tvůj kouč ti pomůže je vidět, uvolnit a praktikovat jejich používání.
Máš v sobě přesvědčení, která mohou, ale nemusí být v souladu s tvým Snem. Tvůj kouč ti je pomůže odhalit a přetvořit je na jejich novou a lepší verzi, pokud budeš chtít.

5. prostřednictvím proaktivní společné tvorby
Mluvit spolu je důležitou součástí koučování.
Klíčovým prvkem v Transformačním Koučování a Hraní Životní hry je společná tvorba bezpečného prostoru pro hluboké a provokativní konverzace.
Tohle mě přivádí k jedné z mých nejoblíbenějších věcí, kterou sdílím s novými hráči!

Prastará síla společné tvorby!
V několika starověkých jazycích se používala silná fráze: „Tvořím tím, že mluvím“. Když spolu dva lidé hovoří v prostoru hluboké konverzace se záměrem, se souhlasem a oba jsou plně přitomní – jako se to děje ve vztahu s transformačním koučem – může taková konverzace „nabýt vlastního života” nebo jednoduše „ožít”. Svými slovy můžeš vyslovit svůj Sen a vytvořit novou verzi SEBE, která je potřebná pro naplnění tvého Snu. Tohle je „kouzlo“ společné tvorby, díky kterému je koučování tak velkou silou ve světě! V setkáních tento princip budete s koučem praktikovat po celou dobu.

Ty a tvůj kouč budete společně tvořit spoustu „věcí“: Nápady, Plány, Přístupy, Uvědomění a mnoho dalšího. Se soustředěním a odhodláním můžeš tuto transformační sílu zažít se svým transformačním koučem!

6. a provázeného praktikování
Pokud se chceš opravdu zdokonalit v pravé podstatě koučování, řízené praktikování je to pravé. Klíčem v Transformačním koučování a Hraní života je společná tvorba bezpečného prostoru pro praktikování. Společným praktikováním rostou naše schopnosti i uvědomění. Ty a tvůj kouč budete společně praktikovat společným vytvářením situací, konverzací, klíčových momentů a vrcholných zážitků. Budeš praktikovat dovednosti, používat své Superschopnosti a věnovat se sebe-vyjáření. Prostřednictvím praktikování můžeš zažít novou verzi sebe sama, než ji vyneseš na světlo světa.
VELKOU součástí společného praktikování je pozorování a zkušenost „být VIDĚN”.
VŠICHNI toužíme po tom, aby nás viděl někdo, kdo ví, na co se dívá! Tvůj kouč tě bude pozorovat při vašem společném dobrodružství a bude s tebou sdílet to, co vidí nehodnotícím způsobem.

Všichni máme ve svých myšlenkách a aktivitách slepá místa, protože se nevidíme zcela jasně... důvěryhodný vnější pozorovatel může náš růst skutečně urychlit.
Zároveň budeš pozorovat svého kouče a přijímat jeho moudrost a vhledy.
Tohle je způsob, jakým se má život hrát, takhle to bylo zamýšleno od začátku. Máme společně tvořit s ostatními život. Máme být VIDĚNI a oceňováni ostatními.

Jednorázová akce s omezenou kapacitou: 
Bezplatný přístup do vzdělávacího programu 
v mobilní aplikaci
+
4 individuální online setkání v čase, který si vyberete

Tyto setkání budou za vás
  uhrazeny akceleračním programem CoachVille.

Za tyto čtyři setkání tedy neplatíte. Posláním akceleračního programu je pomáhat lidem, šířit osvětu o profesi kouče a podporovat dobré jméno oboru koučování.

Věříme, že budete nadšený a můžete nás doporučit dále,
nebo pokračovat ve spolupráci. Je to vaše volba, doporučení ani pokračování není podmínkou.

Počet zbývajících míst:  17 / 120

Nic neplatíte, program je již uhrazen akceleračním fondem CoachVille.
Garance výměny kouče v případě nespokojenosti po prvním setkání!
Opravdu tím problém vyřeším a výzvu překonám?
Koučování je velmi silný a účinný nástroj pro dosahování cílů i řešení problémů. Nezávisle na tématu, se kterým do koučování vstupujete - zažijete velký posun už během několika setkání. 

Již po prvních dvou setkáních naši klienti zaznamenávají velkou úlevu a první přínosy. Čtyři setkání jsou pak velmi účinnou pomocí každému, kdo je odhodlaný si nechat pomoct. 

Pokud jste koučování ještě nezažili, můžete to vyzkoušet. Většinu našich klientů spolupráce opravdu baví a naplňuje. Chcete to také zkusit?
„Koučování může už brzy změnit váš život. Vyzkoušejte si svého prvního kouče a přesvědčte se sami.
Dave Buck, MCC
Jakého výsledku chcete dosáhnout?
Jakou výzvu nebo problém potřebujete vyřešit jako první? Co by to pro vás znamenalo, kdyby se vám to povedlo?
_________________________________
_________________________________
_________________________________

Tento program slouží k tomu, abyste si mohl splnit to, co skutečně chcete. Ať už je to vyřešení problému, zdolání výzvy, nebo dosažení cíle.

Čtyři setkání, která můžete získat registrací vás zásadním způsobem posunou směrem k tomuto výsledku.

Příběhy klientů

Jaké to je, mít svého kouče? Co tato zkušenost přináší? 

Přehrajte si silné příběhy klientů, kteří toto již zažili 

V této nahrávce najdete 25 sdílení, délka každého je cca 90 vteřin, poslechněte si alespoň některé:

Časté otázky
Proč dáváme setkání zdarma? 
Akcelerační program ICF akreditované školy koučů  Coachville tímto podporuje dobré jméno oboru koučování. Naši kouči jsou členové komunity profesionálních koučů a v rámci své praxe mají místo pro ty, kteří chtějí koučování zažít. Pokud jste doposud váhali, jestli koučování vyzkoušet, toto je vhodná příležitost.   Máme však pouze omezenou kapacitu. Většina lidí ještě neměla tu možnost si vyzkoušet skutečné koučování. 

Co získám?
Získáte skvělou zkušenost. Zásadně se posunete vpřed. To můžeme garantovat. Žádné chytáky jsme si pro vás nepřipravili. Když budete chtít pokračovat s koučem ve spolupráci, domluvíte se na win-win podmínkách pro pokračování. Když budete chtít, můžete kouče doporučit někomu dalšímu nebo mu napsat písemnou referenci - můžete tak učinit. Spolupráci  můžete kdykoliv ukončit. Žádné závazky. Žádný bullshit.

Máte to zcela pod kontrolou a z naší strany čekejte jednání na rovinu. Většina lidí díky 4 setkáním  zažije více zásadních uvědomění. Poslechněte si zkušenosti našich studentů v nahrávce s 25 klienty na této stránce, viz video na této stránce výše.

 Kde a kdy program probíhá? 
Tento program je individuální, probíhá v čase, který vám bude vyhovovat. Jedná se o telefonické nebo online setkání, které lze realizovat pomocí Zoom, WhatsApp, Skype, Teams, Messenger - dle vaší preference. Osobní setkání neposkytujeme, protože jsou naši kouči v různých lokalitách. Všichni kouči dodržují etický kodex ICF a všechna setkání jsou vázána mlčenlivostí.
V čem je tento program jiný od dalších vzdělávacích produktů?
Jedná se o transformační službu, která probíhá individuálně a má velmi silné účinky, které ihned pocítíte už po prvních setkáních.  Interaktivita,  osobní přístup a profesionální koučovací kompetence hrají velkou roli. Koučování je naše poslání a milujeme tento obor. 
Jaká jsou rizika?
Dovolíme si odvážně říct, že nic neriskuteje. Můžete jen získat. Naše mnohaleté zkušenosti říkají, že kdo dá sám sobě možnost a příležitost, otevře se koučovacímu procesu - ten je zpravidla nadšený z tohoto objevu. Pokud do spolupráce vstoupíte s jasným záměrem, že chcete posun -  pravděpodobně zažijete silný efekt už v prvních setkáních. Pokud by něco nezafungovalo, můžeme vám přidělit jiného kouče. Spolupráci můžete kdykoliv ukončit. 
Můžu po 4 setkáních pokračovat dále?
Pokud budete s programem spokojen, můžete ve spolupráci s koučem pokračovat. Tuto službu chceme zpřístupnit každému, kdo se chce posouvat. Nebudeme vám však nic prodávat. O ceně za možné pokračování se dozvíte už na samém začátku, u každého kouče se drobně liší. Vždy však platí, že první 4 setkání budou pro vás zdarma.
Jaké hodnoty zastáváte? Kdo bude mým koučem?
Zodpovědnost, empatie a chuť se rozvíjet spoluje všechny naše kouče. 
V komunitě koučů Coachville věříme, že každý člověk má možnost realizovat svůj potenciál. Věříme, že se  lidé narodili skvělí a že skvělost se nachází hluboko v nás jako zdroj ke kterému můžeme znovu získat přístup. Zakládáme si na autentičnosti, integritě a budování vztahů založených na harmonické přínosné spolupráci. Věříme, že většina lidí je jen několik uvědomění od důležité pozitivní změny v životě. 

Vaším koučem bude student ICF akreditovaného výcviku Coachville Center for Coaching Mastery. Tento člověk je připraven s vámi vést konverzaci, která vás posune. Můžeme garantovat, že se spolu budete cítit příjemně. Pokud by to tak nebylo, můžete setkání okamžitě ukončit, poté už vás nebudeme kontaktovat.
Jaký je rozdíl mezi mentorem a koučem?
Velký a zásadní. Mentor předává znalosti, většinou v úzce definované oblasti poznání. Kouč nepředává znalosti, neradí. Kouč používá konverzační dovednosti, metody a techniky, které vedou ke společné tvorbě společně s klientem.
Na popovídání mám přátele, v čem je toto jiné?
V přátelských konverzacích často nejdeme do hloubky, radíme a nebo na hlubší konverzaci nemáme prostor. Transformační koučování je záměrný proces rozvoje , který vás bude posilovat. Přátelům a rodině ponechejte jejich roli a přidáte do života někoho nového, kdo bude vaší podporou.
Můžu si vybrat kouče sám?
V rámci této akce vám přidělíme kouče podle dostupné volné kapacity. Toto rozhodování můžete nechat na nás -  vybereme vám někoho, s kým si sednete. Už po prvním setkání budete vědět, že to funguje. Pokud ne, v rámci garance vám přidělíme jiného kouče, se kterým to už určitě klapne. V rámci této bezplatné nabídky nenabízíme možnost vybrat si kouče. Jednoduše vám jej přidělíme a kdyby to nezafungovalo, můžete jej vyměnit.
Kolik času potřebuji na tento program?
Setkání je 50-60 minut, odehrává se online nebo telefonicky. Toto je hodina, kterou věnujete sobě. Už po prvních setkáních budete vědět, že to je jedna z nejoblíbenějších hodin v celém týdnu. Hodina, ve které pečujete o sebe. 
Pro koho je tento program vhodný?
Náš program je vhodný pro všechny, kteří se chtějí rozvíjet a posouvat vpřed. Nezáleží na tom jestli jste zaměstnanec, živnostník, podnikatel, student nebo maminka na mateřské dovolené. Záleží na vaší touze udělat významný krok v životě směrem vpřed ke svým snům. 
Jak zajistíte důvěrnost?
Důvěra je klíčem. Všichni naši kouči jsou vázáni mlčenlivostí. Bez vašeho souhlasu nebudou s nikým sdílet o spolupráci s vámi. Všichni naši kouči ctí etický kodex ICF Mezinárodní federace koučů.  Toto je velmi důležitá podmínka pro spolupráci. 
S kým nespolupracujete?
Každý kouč má právo odmítnout spolupráci s lidmi, kteří jsou v rozporu s jeho hodnotovým přesvědčením. V takovém případě vás už po prvním setkání spojíme s jiným koučem. Obecně lze říci, že nespolupracujeme s politicky exponovanými osobami, nespolupracujeme rovněž s nikým, kdo se zabývá jakoukoliv nelegální činností nebo podniká v pochybném oboru - jako například hazard, tabákový průmysl, výroba alkoholu atp.
Pomáháme těm, o kterých jsme přesvědčeni, že by měli vyhrát. To jsou lidé, kteří jsou prospěšní společnosti a o jejich prospěšnosti není pochyb.
"Život bez koučování už znáte velmi dobře. Co takhle si vyzkoušet život s koučováním?"
Řekli o nás:
Kdo bude mým koučem?

Jsme komunita profesionálních koučů CoachVille.
Naším posláním je pomáhat lidem k lepšímu životu pomocí koučování.
Zakládáme si na etickém přístupu, svobodě a smysluplném rozvoji.

Komunita Coachville
Co je součástí programu zdarma?

1. Přístup do programu Transformačního Koučování  - aplikace Coachville pro iPhone,  Android i PC/Mac

2. Vzdělávací materiály pro samostudium - playbook Transformační Koučování pro klienty

3. Audioprůvodce pro úspěšnou přípravu na živá setkání s koučem

4. Čtyři živé online individuální setkání s Transformačním koučem v délce 50-60 minut

5. Sdílení uvědomění a progresu s koučem a ostatními klienty v mobilní aplikaci

6. Přístup k exkluzivním autorským vzdělávacím materiálům mistrů v oboru koučování

7. Nebudeme vám nic prodávat. Buď budete nadšený z toho, co jste objevil, nebo se rozloučíme jako přátelé.

Jak začít a co bude následovat?
Garance? 

Můžete jen získat. Za tento program čtyř setkání nic neplatíte.
Ano, čtete správně. Poskytneme vám 4 individuální hodinová setkání s transformačním koučem zcela zdarma. Věříme totiž, že Vám pomůžeme a to nás bude hřát na srdci. Když budete spokojeni, můžete s námi pokračovat, nebo nás doporučit přátelům nebo nám napsat písemnou referenci. Doporučení je pro nás nejlepší odměna - ale pouze pokud budete spokojen. A pokud spokojen nebudete, tak se přátelsky rozloučíme. Žádné závazky. Žádný prodej. Uděláme vše proto, abyste cítil posun. Pokud budete kouče chtít odměnit, je to zcela na vás. Můžete,  ale nemusíte. 

Garance výměny kouče v případě nespokojenosti
Osobnostní chemie hraje důležitou roli. S koučem si potřebujete lidsky sednout. Vašeho transformačního kouče vám přidělíme podle dostupné kapacity. Pokud by však osobnostní chemie neseděla, napíšete nám o tom a obratem zařídíme výměnu kouče. Po prvním setkání budete vědět, že si sedíte. Toto se nám téměř nestává, což je dobré znamení, že je nízká pravděpodobnost i u vás. Ale i tak máte naše slovo, že vám dáme parťáka, se kterým si sednete.

"Lidé využívají jen 1% svého potenciálu. 
Koučování toto procento zvyšuje." 
Thomas Leonard
 zakladatel moderního koučování
 zakladatel CoachVille

Kdo je odborným garantem programu?

Aleš Vrána, MCC, MBA

je držitelem nejvyšší certifikace v oboru profesionálního koučování ICF Master Certified Coach (ICF MCC). 

Je členem leadership týmu CoachVille Center for Coaching Mastery - akreditovaného výcviku, který založil Thomas Leonard, zakladatel oboru koučování. 

Všichni kouči, kteří se účastní programu Transformačního Koučování jsou součástí akreditovaného výcviku Coachville Center for Coaching Mastery. Naši službu zakládáme na etickém kodexu ICF.

Naším posláním je přinášet pozitivní změnu do lidských životů a pomoct lidem,  aby mohli žít život svých snů. Spokojený a šťastný klient,  který se posouvá vpřed je pro nás nejvyšší prioritou.

Je na čase se posunout vpřed a užít si cestu?

Počet zbývajících míst:  0


Jak to funguje?

Získáte až 4 koučovací setkání bezplatně. Spolupráci můžete kdykoliv ukončit. Pokud vám pomůžeme, můžete pokračovat za výhodných podmínek. Rozhodnutí je zcela na vás. 

Věříme, že budete mít tak dobrou zkušenost, že pro vás případné pokračování ve spolupráci bude jasnou volbou. Pokud ne, rozloučíme se jako přátelé.

Váš kontakt je u nás v bezpečí. Nezasíláme spam, z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.
Garance výměny kouče v případě nespokojenosti po prvním setkání!
Nic neplatíte, program je již uhrazen akceleračním fondem CoachVille.
P.S. - Pokud jste stránku jen zběžně prohlédli, protože vás zajímá naše nabídka - tady stránka končí. Jednoduše řečeno: pokud chcete zažít velký posun ve svém životě, přidejte se dokud máme místo.  Garantujeme Vám, že to bude skvělý zážitek a že budete cítit radost, že jste uchopili tuto příležitost pro pozitivní změnu. Začněte zde
Provozuje: CoachVille Center for Coaching Mastery 2023, Coachville LLC, největší světová komunita profesionálních koučů